Fåtölj Mathsson

Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson
Fåtölj Mathsson

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, rutig klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, smärre skador

862716

2021-01-10