Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, rutig klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 40 cm
Brukslitage, smärre skador
862717
2021-01-10