Sophus Jacobsen tillskriven

Sophus Jacobsen tillskriven
Sophus Jacobsen tillskriven
Sophus Jacobsen tillskriven
Sophus Jacobsen tillskriven

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOPHUS JACOBSEN (1833-1912), tillskriven, olja på duk, otydligt signerad, bildmått 39,5x47 cm

Ytsmuts med mindre fläckar, smärre färgbortfall

862720

2021-01-10