Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DMITRY SAVCHENKO (född 1970): "Cabweb morning in Pidhirtsi Castle" (actress Ekaterina Kruk), signerad och daterad Dmitry Savchenko 2016, 12/100, fotocanvas, ca 50x75 cm, oramad
862723
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här