Dmitry Savchenko fotocanvas

Dmitry Savchenko fotocanvas
Dmitry Savchenko fotocanvas
Dmitry Savchenko fotocanvas
Dmitry Savchenko fotocanvas
Dmitry Savchenko fotocanvas
Dmitry Savchenko fotocanvas

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DMITRY SAVCHENKO (född 1970): "Cabweb morning in Pidhirtsi Castle" (actress Ekaterina Kruk), signerad och daterad Dmitry Savchenko 2016, 12/100, fotocanvas, ca 50x75 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

862723

2021-01-10