Oljemålning marint motiv
2021-01-11
862724
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "USS LANCASTER", osignerad, olja på duk, ca 44x59 cm
Krackeleringar, färgbortfall