Oljemålning motiv från Öresund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Öresund, monogramsignerad E.T, olja på duk, ca 67x96 cm

862727

2021-01-11