Mortel med stöt

Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL MED STÖT i sten, tidigt 1900-tal. Höjd 17cm, Diam 21 cm

Bruksslitage med lagning

862728

2021-01-13