BYRÅ
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, tidigt 1900 tal, tre lådor, fanerad med rot, beslag av mässing, mässingsskodda fotavslut, höjd 86 cm, L 97cm, djup 50cm
Slitage vid toppskivan samt torrsprickor
862733
2021-01-13