BYRÅ

BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ
BYRÅ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk stil, tidigt 1900 tal, tre lådor, fanerad med rot, beslag av mässing, mässingsskodda fotavslut, höjd 86 cm, L 97cm, djup 50cm

Slitage vid toppskivan samt torrsprickor

862733

2021-01-13