Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1950-tal, höj och sänkbar, underrede i metall på hjul, sits och rygg i textil, brickmärkt Harald Schmidt, Made in Norway, ERO, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 87 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, fläckar, skadad textil

862737

2021-01-13