Livboj

Livboj
Livboj
Livboj
Livboj

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LIVBOJ, tidigt 1900-tal,målad med texten Garmer som var en pansarkryssare, diameter ca 75 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

862741

2021-01-14