Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LIVBOJ, tidigt 1900-tal,målad med texten Garmer som var en pansarkryssare, diameter ca 75 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
862741
2021-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner