Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, segelbåt, utförd i trä samt segel i tyg och detaljer i metall, löst stående i ställning, höjd ca 140 samt längd 120 cm

Smärre slitage

862742

2021-01-14