Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVVAS, "Virginia", glaserat stengods, polykrom dekor, undertill signerad samt märkt Gouda Holland, modellnummer 535, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, nagg/reparation vid mynningen
862759
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här