Golvvas Gouda

Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda
Golvvas Gouda

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GOLVVAS, "Virginia", glaserat stengods, polykrom dekor, undertill signerad samt märkt Gouda Holland, modellnummer 535, höjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, nagg/reparation vid mynningen

862759

2021-01-13