Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GOLVVAS, "Virginia", glaserat stengods, polykrom dekor, undertill signerad samt märkt Gouda Holland, modellnummer 535, höjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, nagg/reparation vid mynningen
862759
2021-01-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner