Taklampa plafond art deco

Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco
Taklampa plafond art deco

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, ca 1930-/1940-tal, art deco, plafondmodell, 6 ljuspunkter, råglas, graverad dekor i form av stiliserat lövverk, diameter ca 99 cm

Nagg

862763

2021-01-12