Edition Amour Hermès Coaching Scarf Siden
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMÈS, Coaching, scarf, siden, formgiven av Julia Abadie, 1976, dekor med seldon och spännen, reducerad färgskala i gröna, bruna, orangea och guldfärgade toner, signerad, ca 88x88 cm
Fint bruksskick.
862773
2021-02-07