Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010) Triptyk med figurer, signerade och daterade 92 samt numrerade 249/250, enskild tryckyta ca 20,5x15 cm

862790

2021-01-16