Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010) Triptyk med figurer, signerade och daterade 92 samt numrerade 249/250, enskild tryckyta ca 20,5x15 cm
862790
2021-01-16