Sven Nilsson oljemålning

Sven Nilsson oljemålning
Sven Nilsson oljemålning
Sven Nilsson oljemålning
Sven Nilsson oljemålning
Sven Nilsson oljemålning
Sven Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN NILSSON, "Marsträd", signerad Sven Nilsson,
olja på duk, ca 50x60 cm

Ställvis färgbortfall

862798

2021-01-13