Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Kvarnhjulet Kisa, signerad R Ljunggren, numrerad 77/310, färglitografi, bildstorlek 43x32 cm
Ej examinerad ur ram
862802
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här