Reinhold Ljunggren färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Kvarnhjulet Kisa, signerad R Ljunggren, numrerad 77/310, färglitografi, bildstorlek 43x32 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
862802
Päivämäärä:
2021-01-13