Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Kvarnhjulet Kisa, signerad R Ljunggren, numrerad 77/310, färglitografi, bildstorlek 43x32 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

862802

Päivämäärä:

2021-01-13