Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Landskap, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 32x40 cm

862805

2021-01-11