Kandelabrar Oscarianska

Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscarianska, för 3 ljus vardera, förgylldmässingsstomme, stomme i svart porslin, behängda med olikslipade prismor, höjd 43 cm

862815

2021-01-10