Soffbord i bambu och rotting

Soffbord i bambu och rotting
Soffbord i bambu och rotting
Soffbord i bambu och rotting
Soffbord i bambu och rotting
Soffbord i bambu och rotting
Soffbord i bambu och rotting

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, bambu samt rotting, toppskiva i glas, höjd ca 55, 91x56 cm

Bruksslitage, nötning, märken, torra partier

862817

2021-01-11