Oljemålning Caroline Burnett

Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett
Oljemålning Caroline Burnett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CAROLINE BURNETT (1900-tal), Parismotiv, signerad Burnett, olja på duk, ca 30x40 cm

862825

2021-01-12