Oljemålning Harald Walter

Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter
Oljemålning Harald Walter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

HARALD WALTER (1918-1965): Havsmotiv, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

862828

2021-01-12