Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STIG ASPELIN (1911-1990): utan titel, hamnmotiv, olja på pannå, signerad och daterad S. Aspelin - 42, 32x49 cm
åldersrelaterat slitage
862836
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här