Stig Aspelin

Stig Aspelin
Stig Aspelin
Stig Aspelin
Stig Aspelin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG ASPELIN (1911-1990): utan titel, hamnmotiv, olja på pannå, signerad och daterad S. Aspelin - 42, 32x49 cm

åldersrelaterat slitage

862836

2021-01-15