Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OTO LOGO (Serbien 1931-2016): Skulptur, brons, signerad Logo, numrerad 0/5, höjd 44 cm, etui medföljer
862837
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här