Oto Logo skulptur

Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur
Oto Logo skulptur

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OTO LOGO (Serbien 1931-2016): Skulptur, brons, signerad Logo, numrerad 0/5, höjd 44 cm, etui medföljer

862837

2021-01-15