Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
GERD ALLERT (1940-2010): vävnader (6), 1900-talets andra hälft, ca 95x53,5 cm
Zustandsbeschreibung
smärre slitage
862844
2021-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner