Oidentiferad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Madonna med barn, olja på dubblerad duk, ca 124 x 100 cm

Spridd krackelyr, enstaka skrapmärken

862852

2021-01-16