Rockhuvud allmoge
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ROCKHUVUD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal, skuren och bemålad dekor, längd ca 70 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage
862853
Päivämäärä:
2021-01-16