Rockhuvud allmoge

Rockhuvud allmoge
Rockhuvud allmoge
Rockhuvud allmoge
Rockhuvud allmoge
Rockhuvud allmoge
Rockhuvud allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ROCKHUVUD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal, skuren och bemålad dekor, längd ca 70 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage

862853

Päivämäärä:

2021-01-16