Kabinettskåp 1800-tal

Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KABINETTSKÅP, 1800-tal, fanerad med ek, valnöt mfl, två dörrar samt utdragbar skiva, invändigt 12 lådor, utanpåliggande lås, höjd 82, bredd 56, djup 39 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, blekning, enstaka fanérbortfall, nyckel saknas

862854

2021-01-16