Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): Liljor, signerad och daterad 40, olja på duk, 50x60 cm

862855

2021-01-20