Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
GOEBEL, "Hummel", figuriner, 7 st, porslin, Tyskland, höjd mellan 14-7,5 cm
Ställvis slitage, repor och mikronagg kan förekomma
862863
2021-01-14