Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 500 SEK
Beschreibung
CHARLES LOUIS AUGUSTE COUSIN (1807 - 1887) motiv med kanal i Venedig, signerad, olja på pannå, ca 21x15 cm
Zustandsbeschreibung
862867
2021-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner