Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
UNO WALLMAN (född 1913): Skissblock, 3 st, modelsstudier m m, vissa signerade och daterade, blocken ca 37x26
Ett block utan framsida, slitage, fläckar, gulnader
862872
2021-01-14