Uno Wallman skissblock

Uno Wallman skissblock
Uno Wallman skissblock
Uno Wallman skissblock
Uno Wallman skissblock
Uno Wallman skissblock
Uno Wallman skissblock

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

UNO WALLMAN (född 1913): Skissblock, 3 st, modelsstudier m m, vissa signerade och daterade, blocken ca 37x26

Ett block utan framsida, slitage, fläckar, gulnader

862872

2021-01-14