Jose Ortega litografi

Jose Ortega litografi
Jose Ortega litografi
Jose Ortega litografi
Jose Ortega litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figur, signerad samt numrerad 78/125, ca 88x62 cm

Glaset spräckt

862875

2021-01-14