Jose Ortega litografi

Jose Ortega litografi
Jose Ortega litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figurer, ej signerad, ca 68x68 cm

862876

2021-01-14