Jose Ortega carborundumsetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition, signerad samt E A, ca 67x60 cm

Glaset trasigt med bitar borta

862877

2021-01-14