Jose Ortega carborundumetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSÈ ORTEGA (1921-1990): Komposition, signerad samt numrerad 111/120, carborundumetsning, ca 62x56 cm

Glaset spräckt och halva borta

862878

2021-01-15