Bokhylla 1950/60-tal

Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, fanérad i teak, svartlackerade gavlar, nyckelbussning och gångjärn i mässing, höjd ca 198, 90x40 cm, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken

862902

2021-01-12