Astri Bergman-Taube färglitografier 6 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (6) färglitografier, med dikter av Evert Taube, tryckta hos Rolf Jansson lito AB, signerade Astri Bergman Taube, H.C.-upplaga, bladmått ca 45x55 cm

862913

2021-01-12