Dosa silver och emalj

Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, silver (900/1000) och emalj, tidigt 1900-tal, invändigt förgylld, blomsterdekor, längd ca 9 cm, bredd ca 4,5 cm, höjd ca 1 cm.

Bruksslitage.

862915

2021-01-23