Sängbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålade, skiva i marmor, dörr med skuöpterad dekor, svarvad dragknopp, höjd ca 80, 42x40 cm

Seanre bemålning, smärre nagg

862916

2021-01-12