Bokhylla 1900-tal

Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets början, toppskiva i ek, 3 hyllplan i mörkbetsat furu, höjd ca 100, 125x35 cm

Bruks-och åldersrelaterat slitage, senare skiva, ett hyllplan med genomgående spricka, skada på skivan

862920

2021-01-11