Bokhylla 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets början, toppskiva i ek, 3 hyllplan i mörkbetsat furu, höjd ca 100, 125x35 cm
Bruks-och åldersrelaterat slitage, senare skiva, ett hyllplan med genomgående spricka, skada på skivan
862920
2021-01-11