Slagbord teak

Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, teak, två löstagbara skivor, 1950-tal, bredd 79, längd 62 (varje skiva 60 cm, totalt 182 cm), höjd 73 cm

Slitage, nötningar, skavmärken

862923

2021-01-14