Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, rokokostil, 1900-talets början, förgylld stomme med skuren dekor, stoppad rygg, sits och armstöd, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, bortfall av förgyllning

862925

2021-01-12