Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, bokhylla, Ulferts ,1950/60-tal, med hyllplan, totalhöjd ca 174, bredd ca 100 cm, djup ca 50 cm
Bruksslitage, glaslyckor saknas
862929
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här